Kõik Drupaliga seotud arendusteenused ühest kohast

Keerukamad Drupal veebilahendused

Meie meeskonnal on aastatepikkune kogemus Drupalis veebiäppide, kodulehtede ja e-poodide planeerimisel ning loomisel. Usume, et veebilahedus peab olema kasutajale lihtne ja loogiline kasutada ka veebilehe administraatorile.

Veebilehe hooldus

Kuigi Drupal on tuntud oma turvalisuse poolest, ei ole see tõene hooldamata süsteemi puhul. Veebilehe hooldus aitab ennetada kulukaid probleeme, mille põhjuseks on veebilehe süsteemi moraalne vananemine.
Hooldamata veebileht on lihtne saak inimestele, kes lõbu või mõne muul omakasu eesmärgil võtavad kontrolli veebilehe üle.
Pakume veebilehe hoolduspakette kuupõhise hinnakirja alusel või juhtumipõhise teenusena arvestades ainult Drupali turvauuendustega.
Kuupõhise teenuse tellija saab eelisjärjekorras ka kiireloomulised turvauuendused.

Häkitud kodulehe taastamine

Kui olete sattunud pahatahtliku inimese või masina ohvriks, siis tihti on võimalik olemas-olev veebileht korrastada. Oleme korrastanud kümneid saite, millele on lisatud pahatahtliku koodi või on ligipääs tõkestatud.

Drupal moodulite arendus

Omame aastatepikkust kogemust Drupal moodulite arenduses. Oleme loonud erinevaid integratsioone ja lahendusi. Pöörame erilist tähelepanu tööde kvaliteedile ja kasutusmugavusele.

Migratsioon - info üle tõstmine

Ehitades kodulehte või mõnda muud veebiäppi on tihti vajalik ka eelmisest süsteemist sisu liigutamine. Selle töö käsitsi tegemine on tülikas, aeganõudev ja kallis protsess. 

Integratsioon ja tööprotsesside automatiseerimine

Aitame erinevad süsteemid üks-teisega suhtlema.
Näiteid varem tehtust: